درباره ما

01. آغاز راه

شرکت فن‌آوران هوشمند خبره از سال 1395 فعالیت رسمی خود را در زمینه ارائه خدمات شبکه و سرور و کلاس های مجازی به موسسات آموزش از راه دور آغاز کرد. هسته ی مرکزی شرکت را فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر ایران و کانادا تشکیل داده اند که از بنیان گذاران آموزش مجازی در ایران می‌باشند. با افزایش محبوبیت سرویس های آموزش از راه دور و پیشرفت تکنولوژی در ایران، این شرکت با اتکا بر نیروی متخصص فنی و مدیریتی خود در بخش های نرم افزار های تحت وب و همچنین زیر ساخت شبکه و سرور اقدام به راه اندازی و ارائه سرویس های مختلف اعم از مدیریت پروژه و دانش، سیستم های نوین مراکز تلفنی، سرویس های کلاس مجازی و ارائه سرور های اختصاصی و مجازی به مشترکین خود کرده است و آماده ارائه سرویس‌های متنوع است.

درباره میتینگز
درباره میتینگز

02. همراهان

شرکت فن‌آوران هوشمند خبره با استفاده از تجهیزات و سخت افزار های به روز و قدرتمند سرویس های پایدار و با کیفیت را ارائه میکند تا موسسات و شرکت با استفاده از این خدمات با کیفیت امکان گسترش کسب و کار خود به بهترین شکل ممکن را داشته باشند.

حالا بعد از گذشت 5 سال، تجربه اجرای تعداد کثیری پروژه در زمینه آموزش الکترونیکی و ارائه زیر ساخت در کارنامه‌ی شرکت موجود است. در جریان فراز و فرودها و تغییرات تکنولوژی و تحولات اقتصادی، محصولاتی در شرکت طراحی و تولید شد که خود مبنای بسیاری از همکاری‌های بعدی شرکت ما بوده است.

مشتریان زیادی از جمله دانشگاه های مطرح، موسسات دانش بنیان و نوپا، شرکت های خصوصی و نیمه خصوصی و مدارس از مشتریان پر افتخار میتینگز هستند که ما بسیار خرسندیم که به این طیف بسیار گسترده در شروع راه آموزش الکترونیکی خدمات پایدار و مشاوره های تخصصی می دهیم.

03. میتینگز

شرکت فن‌آوران هوشمند خبره همچنان با محوریت ارائه راهکارهای آموزش الکترونیکی در حال طراحی، تولید و توسعه طیف محصولات و خدمات خود است و به اقتضای تحولات فناوری، نرم‌افزارهای خود را بصورت سازگار با تلفن همراه طراحی نموده است.

مهمترین محصولات شرکت به ترتیب در حوزه آموزش، سامانه آموزش مجازی (LMS)، سامانه کلاس مجازی (VC)، پلتفرم آموزش الکترونیکی، تولید محتوای الکترونیکی و ارائه زیر ساخت و سرور اختصاصی می باشد.

ما کارِمان را بلدیم چون:

تجربه و نیروی متخصص در زمینه آموزش الکترونیکی داریم.

خدمات گسترده ای به طیف گسترده ای از مشتریان در سطح کشور ارائه داده ایم.

مسئولیت اجرا و طراحی سامانه های الکترونیکی دانشگاه و شرکت های بزرگی در کارنامه شرکت ما موجود می باشد.

ما به اقتضای سطح درخواست مشتریان امکانات ویژه ای به سامانه های خود اضافه می نماییم.

سطح کیفیت خدمات ما به گونه ای است که سالیان متوالی همکاری با سازمان هایی که ارائه خدمات داشته ایم وجود دارد.

خدمات میتینگز

همواره خود را وام‌دار کارفرمایانی می دانیم که با اعتماد به ما، زمینه را برای توسعه فعالیت‌های شرکت فراهم کردند.

همکاری با ما