دسته بندی: مجله آنلاین میـتینگـــزمنتشر شده در : شنبه, 17 دی 1401نمایش: 305

زمان مطالعه 1 دقیقه و 44 ثانیه

ابتدا بخش اول را بخوانید.

  • از برقراری ارتباط غافل نمانید

این برای کمک به دانش آموزان در دستیابی به اهداف خود و همچنین برای شما جهت دستیابی به اهداف آموزشی ضروری است. ارتباط آنلاین می‌تواند به ایجاد حس تعلق در بین شما و دانش آموزان کمک کند.
برای برخی دانش آموزان ممکن است عدم حضور  فیزیکی معلمشان ناامید کننده باشد پس اطمینان حاصل کنید که دانش آموزانتان در مورد بهترین روش‌های برقراری ارتباط با شما و اینکه چه زمانی می‌توانند این کار را انجام دهند، آگاه هستند. از تالار های گفتگو استفاده کنید تا ارتباط و شفاف سازی مطالب کامل صورت گیرد.
همچنین از دانش آموزان بازخورد مداوم بگیرید، این کار به شما کمک می‌کند تا دوره های جدید طراحی کنید یا دوره های خود را ارتقا دهید و به سمت یادگیری موثر بروید؛ از آنها بپرسید که چقدر از کلاس راضی هستند؟ انتظاراتشان چیست؟ آیا ایده‌ای برای بهبود کلاس دارند؟ این سوالات به شما بازخورد سازنده می‌دهد و در بهبود دوره به شما کمک می‌کند.

 

  • به دانش آموزانتان انگیزه بدهید

چه در کلاس مجازی و چه در کلاس حضوری تشویق کردن یکی از اهرم های مهم برای ایجاد انگیزه بیشتر در دانش آموزان می‌باشد،که نباید آن را از قلم بیندازید.

حتما راجع به بهترین شیوه‌های ترغیب دانش‎‌آمورانتان تحقیق کنید.

 

  •  با اعتماد به نفس باشید

یکی از مهم ترین ویژگی ها برای یک مدرس، اعتماد به نفس است.
اگر اعتماد به نفس کافی نداشته باشید، دانش آموزانتان نه به قوانین شما احترام می‌گذارند و نه به درستی کلام و دَرستان اعتماد می‌کنند.
بدون اعتماد به خودتان نمی‌توانید به بهترین شکل ممکن مطالب را برای دانش آموزان بازگو کنید.

  • فن بیان خود را تقویت کنید

فن بیان مناسب علاوه بر انتقال بهتر مفاهیم، به اثر گذاری و مدیریت بهتر شما در کلاس، کمک بسزایی می‌کند. از این رو بهتر است درباره فن بیان صحیح مطالعه ای داشته باشید.

ما تلاش کردیم تمامی مطالب را به صورت ساده و کوتاه بیان کنیم تا باعث خستگی شما نشود.
همچنین این مجله به مدرسین کمک می‌کند تا کلاس مجازی مفیدتر و حتی متمایز تری نسبت به سایرین داشته باشند.

 

از توجه و همراهی شما سپاسگزاریم
🤍🤍🤍